Registrace v sobotu otvíráme v 9:00.

Po naplnění hlavního sálu CAMP IPR Praha (200 míst) budou ostatní převeleni do Emauz na sledování živého přenosu 1. bloku.

Celý hlavní program bude možné sledovat i na stránkach kongreszen.cz, záznam bude (vše díky nasazení SlidesLive!).

Mapa areálu a finální program (oboje bude k mání při registraci vytištěné).

Zájem o registrace na workshopy byl obrovský a hodně předčil jejich kapacitu. Osoby, které se hlásily na workshopy: Najdi sílu, Genderové stereotypy hrou, Migrantky mezi ženami, Jak navrhnout férově sdílené město, Ochočte si technologie a Pouliční obtěžování, a kterým nepřišel od nás ve čtvrtek 21.9.2017 email, že byly úspěšné/í, jsou pod čarou a mohou zkusit štěstí na místě, pokud se nedostaví registrovaní.

Některé sekce jsou volné, nebo nebyla naplněna zcela jejich kapacita. Týká se workshopů a diskuzí Role matek a otců, Česká prezidentka, Naše tváře. Živá knihovna, Mapa bezpečí a program v hlavní sekci, budou nakonec otevřeny všem, kdo přijdou a vejdou se do kapacity. U vstupu do místností Vás budou informovat naše kustodky.

Je nám moc líto, ale z organizačních důvodů jsme byli nuceny bohužel zrušit workshop Nečum a padej.

Na Kongres se registrovalo doslova jen pár mužů, chceme proto s nimi férově sdílet strasti front na toaletu a rušíme dělení toalet na pány a dámy.

 

Těšíme se v sobotu na viděnou!

 

 

Share on Facebook0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this page